ویژگی های بارکدخوان

استاندارد

بارکدخوان منشور سیمین با وزن استاندارد بسیار خوش دست و مقاوم می باشد

کاربری آسان

یکی از قابلیت های بسیار جالب توجه بارکد خوان لیزری ARM امکان Plug & Play است که عبارت است از کاربری آسان به محض اتصال. اسکنر به محض اتصال، آماده کار خواهد بود.

بسیار دقیق

بارکدخوان منشور سیمین در زاویه‌های 35، 45 و 65 درجه به اسکن بارکد بپردازد. حتی بارکدهای بسیار ضعیف درج شده روی کالاها را نیز به راحتی اسکن می‌کند
خرید بارکد

دریافت کاتالوگ بارکدخوان منشور سیمین

برای دریافت کاتالوگ روی لینک زیر کلیک کنید !
خرید barcode

گارانتی و خدمات

با خرید بارکد خوان از منشور سیمین شما هم میتوانید ، از یک سال گارانتی و 3 سال خدمات پس از فروش محصول بهره مند شوید.

میزان رضایت مشتریان در حال حاظر

بارکد خوان 86%
بیش از
0
سال
سوابق درخشان
0
بارکدخوان
فروخته شده
جلب
0
درصدی
رضایت مشتریان
0
مرتبه
پشتیبانی ارائه شده

توضیحات تکمیلی

بارکد خوان لیزری ای پوز مدل ARM یکی از بهترین بارکد خوان های لیزری بازار است که با سرعت 400 اسکن در ثانیه، قادر است بارکدهای تک بعدی را شناسایی کند. طراحی ظاهری بارکد خوان از ترکیب دور رنگ مشکی در بدنه اسکنر و زرد روی ماشه یا تریگر دستگاه، تشکیل شده است.230گرم وزن دارد. استفاده از این مدل بارکد خوان به دلیل برخورداری از وزن کم باعث خستگی دست کاربر نخواهد شد و به این ترتیب کارایی بارکد خوان را افزایش خواهد داد. در عین حال امکان به کارگیری‌اش را برای مشاغل و اصناف و محل‌های مختلفی مهیا خواهد کرد. در خرید بارکد خوان می‌باید به چندین نکته اهمیت داد که سرعت و کیفیت می‌تواند یکی از آنها باشد. داشتن یک بارکد خوان باکیفیت برای افزایش فرایند خرید و فروش یا بسته بندی و ترخیص کالا کاملا ضروری است. بارکد خوان ARM در کمترین زمان ممکن با بالاترین دقت اطلاعات کالا را در اختیار کاربر قرار می دهد. این مدل بارکد خوان قادر است در زاویه‌های 35، 45 و 65 درجه به اسکن بارکد بپردازد. حتی بارکدهای بسیار ضعیف درج شده روی کالاها را نیز به راحتی اسکن می‌کند. یکی از قابلیت های بسیار جالب توجه بارکد خوان لیزری ARM امکان Plug & Play است که عبارت است از کاربری آسان به محض اتصال. اسکنر به محض اتصال، آماده کار خواهد بود.

درگاه ارتباطی : USB , RS232