ویژگی های دزدگیر

خیالی آسوده

این دزدگیر یکی از پرفروش ترین دزدگیرها بوده که با سنسورهای بسیار حساس کار می کند و می توانید آن را برای درب منزل، پنجره، خودرو، درب ورودی کمد، حتی درب چمدان و ساک شخصی آن را استفاده کنید . با نصب این دزدگیر درب و پنجره دیگر کسی جرات نزدیک شدن به منزل، مغازه و یا اتومبیل شما را نخواهد داشت.

ابزاری هوشمند

دارای سنسورهای مغناطیسی بسیار حساس است که به هنگام ورود دزد، آلارم آن به صدا در می آید و صاحبخانه را از ورود دزد به خانه مطلع می سازد. این دزدگیر یک وسیله کم حجم و کاربردی است که با باتری کار می کند و در هر مکانی قابل استفاده است.
دزدگیر

دریافت کاتالوگ دزدگیر منشور سیمین

برای دریافت کاتالوگ روی لینک زیر کلیک کنید !
دزدگیر

گارانتی و خدمات

با خرید دزدگیر از منشور سیمین شما هم میتوانید ، از  ماه گارانتی و  سال خدمات پس از فروش محصول بهره مند شوید.

میزان رضایت مشتریان در حال حاظر

دزدگیر 97%
بیش از
0
سال
سوابق درخشان
0
دزدگیر
فروخته شده
جلب
0
درصدی
رضایت مشتریان
0
مرتبه
پشتیبانی ارائه شده

توضیحات تکمیلی

امروزه دغدغه بسیاری از افراد نگرانی و ترس دزدی از منزل، مغازه یا اتومبیل شان می باشد. از این رو مجبور به خرید انواع دزدگیر در و پنجره می شوند که علی رغم قیمت بسیار بالا، کارآیی مورد نظر را ندارد. بنابراین اگر به فکر امنیت خود و خانواده تان هستید به هیچ وجه دزدگیر درب و پنجره را از دست ندهید.

دزدگیر درب منزل

دزدگیر درب و پنجره وسیله ای بسیار عالی برای کسانی است که می خواهند از دزدی های منازل و مغازه ها در امان باشند، این دزدگیر بدون نیاز به برق و فقط با یک باطری بسیار کوچک کار میکند.

دزدگیر در و پنجره

این دزدگیر یکی از پرفروش ترین دزدگیرها بوده که با سنسورهای بسیار حساس کار می کند و می توانید آن را برای درب منزل، پنجره، خودرو، درب ورودی کمد، حتی درب چمدان و ساک شخصی آن را استفاده کنید . با نصب این دزدگیر درب و پنجره دیگر کسی جرات نزدیک شدن به منزل، مغازه و یا اتومبیل شما را نخواهد داشت.

ویژگی های دزد گیر پنجره

✓ دزدگیر درب و پنجره
✓ دارای دکمه ON و OFF جهت کنترل زنگ
✓ کارکرد با باتری
✓ دارای سنسورهای مغناطیسی بسیار حساس
✓ قابل استفاده بر روی انواع درب و پنجره
✓ ارزانترین و بهترین روش برای گرفتن دزدها
✓ قابل استفاده برای درب منزل، پنجره، خودرو، درب ورودی کمد، حتی درب چمدان و ساک
✓ بسیار امن و راحت
✓ وسیله ای ضروری و کارآمد