ویژگی های پرینتر Wifi مدل WD

سودمند در محل کار

داشتن این نوع پرینتر برای کسب و کارتان بسیار مفید است و می ‎توانید راندمان محل کار خود را با توجه به دلایل زیر افزایش دهید:

توانایی به اشتراک گذاشتن با چندین کاربر

برخلاف یک پرینتر متصل به شبکه، دستگاههای بیسیم مزیت اجازه دادن به چندین کاربر برای اتصال همزمان به دستگاه را ارائه می‎دهند. این مزیت نه تنها اجازه می دهد که اعضای بیشتری از کارکنان از یک پرینتر استفاده کنند، بلکه همچنین نیاز به وجود چندین دستگاه در یک دفتر را حذف می‎کند و می‎تواند به صرفه جویی در هزینه های اجرایی کمک کند.

قرارگیری در هرجای کسب و کار

از آنجا که یک پرینتر وایرلس مجبور نیست حتما در کنار یک کامپیوتر ثابت قرار بگیرد، لذا انعطاف پذیری را به گونه‎ ای فراهم می‎ کند که بتوان آن را در هر جای دفتر قرار داد. همچنین نیازی به اتصال به نقطه دسترسی به شبکه ندارد.
پرینتر وای فای

دریافت کاتالوگ پرینتر Wifi منشور سیمین

برای دریافت کاتالوگ روی لینک زیر کلیک کنید !
پرینتر وای فای

گارانتی و خدمات

با خرید پرینتر از منشور سیمین شما هم میتوانید ، از ماه گارانتی و  سال خدمات پس از فروش محصول بهره مند شوید.

میزان رضایت مشتریان در حال حاظر

پرینتر وای فای 100%
بیش از
0
سال
سوابق درخشان
0
پیجر
فروخته شده
جلب
0
درصدی
رضایت مشتریان
0
مرتبه
پشتیبانی ارائه شده

توضیحات تکمیلی

پرینترهای وایرلس هم همچون سایر تکنولوژی ‎های نوین برای کسب و کار های کوچک و بزرگ، مزایای بسیاری از جمله افزایش بهره وری را فراهم می‎ کند و عامل مهمی است که می‎ تواند خروجی، ظرفیت و کیفیت کار تولید شده توسط کارکنان شما را افزایش دهد. از طرفی به دلیل سهولت استفاده از محبوبیت روز افزون نیز برخوردار می‎شود.

اما البته این تمام ماجرا نیست. مثل هر تکنولوژی دیگری، پرینتر وایرلس نیز ممکن است معایبی داشته باشد. در این مطلب ابتدا در مورد این موضوع که چگونه چاپ وایرلس می‎تواند بهره وری کسب و کار شما را افزایش دهد، پرداخته ‎ایم تا اطمینان حاصل کنید که با استفاده از آن، دفتر کارتان، ساعات کاری ارزشمندتری در دسترس خواهد داشت.

چگونه چاپ وایرلس می‎تواند در محل کار سودمند باشد

داشتن این نوع پرینتر در کسب و کارتان بسیار مفید است و می ‎توانید راندمان محل کار خود را با توجه به دلایلی که در ادامه عنوان می‎شود، افزایش دهید:

بهره‎ وری بیشتر از زمان

یکی از مزایای ارزشمندی که یک پرینتر وایرلس می‎تواند ارائه دهد این است که می‎تواند در مورد زمانی که به عملیات چاپ اختصاص می‎دهید، صرفه جویی کند.

پرینترهای Wi-Fi نیازی به یک صف چاپی برای پیکربندی ندارند، به این معنی که فرایند راه اندازی، پیچیده یا زمان گیر نیست. این ویژگی همچنین موجب صرفه جویی در زمانی می‎ شود که کارکنان به ارسال موارد به پرینتر اختصاص می‎دهند، زیرا آنها مجبور نیستند منتظر سایر اقلامی باشند که قبل از خودشان برنامه ریزی شده‎اند تا چاپ شوند. از این زمان ذخیره شده می‎توان به نحو بهتری برای انجام وظایف مهم تر استفاده کرد. مانند پاسخ دادن به ایمیل و یا حضور در جلسات.

توانایی به اشتراک گذاشتن با چندین کاربر

برخلاف یک پرینتر متصل به شبکه، دستگاههای بیسیم مزیت اجازه دادن به چندین کاربر برای اتصال همزمان به دستگاه را ارائه می‎دهند. این مزیت نه تنها اجازه می دهد که اعضای بیشتری از کارکنان از یک پرینتر استفاده کنند، بلکه همچنین نیاز به وجود چندین دستگاه در یک دفتر را حذف می‎کند و می‎تواند به صرفه جویی در هزینه های اجرایی کمک کند.

این امر از یک جهت دیگر می‎تواند به بهبود بهره وری کمک کند و آن این است که احتمال تاثیر پرینتر روی زمان شما به دلیل خرابی‎های احتمالی کمتر خواهد شد. وجود فقط یک دستگاه پرینتر به جای چندتا، تنها نیاز به تعمیر و نگهداری هر چند ماه یکبار دارد و شما می‎توانید زمان و پولتان را در جاهای بهتری صرف کنید.

در هر جای کسب و کارتان می‎تواند قرار بگیرد

از آنجا که یک پرینتر وایرلس مجبور نیست حتما در کنار یک کامپیوتر ثابت قرار بگیرد، لذا انعطاف پذیری را به گونه‎ای فراهم می‎ کند که بتوان آن را در هر جای دفتر قرار داد. همچنین نیازی به اتصال به نقطه دسترسی به شبکه ندارد.

این ویژگی یک پرینتر وایرلس نیز می‎تواند بهره وری را افزایش دهد، چرا که کارکنان می‎توانند اسناد را از نزدیک ترین دستگاه ارسال و چاپ کنند. شما همچنین از مزایای دیگری مثل عدم نیاز به مستقر نمودن دفتر خود در اطراف تجهیزات اداری بهره‎مند خواهید شد، و کارکنان می‎توانند مکانی را برای کار کردن انتخاب کند که در آن بهره‎ وری و کارایی بیشتری دارند.