ویژگی های پیجر

مشتری مداری

شاید برایتان پیش آمده تا در رستورانی فیش تهیه نموده و منتظر اعلام شماره فیش باشید تا غذایتان را تحویل بگیرید که در این صورت مجبور هستید در نزدیکی رستوران گوش به زنگ اعلام شماره ها باشید. اما پیجر مشتری کار را بسیار آسان می کند و مشتری را آزاد گذاشته تا هر کجا که خواست منتظر حاضر شدن غذا بماند و تا توسط رستوران ، فراخوانی گردد

بدون محدودیت

پیجر یا فراخوان مشتری یکی از مناسب ترین و کاربردی ترین تجهیزات برای رستوران ها مخصوصا فست فود ها که دارای تعداد مشتری بالا می باشند و یا فضایی برای پذیرایی و انتظار مهمان ندارند.

محیط کاربری آسان

پیجر برنامه ای تحت ویندوز دارد که محیطی گرافیکی و کاربرپسند دارد ، با استفاده از این برنامه بدون نیاز به دانش و یا مهارت خاصی می توانید تمامی پیجرها را بطور کامل کنترل کنید.
پیجر

دریافت کاتالوگ پیجر منشور سیمین

برای دریافت کاتالوگ روی لینک زیر کلیک کنید !
خرید pager

گارانتی و خدمات

با خرید پیجر از منشور سیمین شما هم میتوانید ، از شش ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش محصول بهره مند شوید.

میزان رضایت مشتریان در حال حاظر

پیجر فراخوان مشتری 100%
بیش از
0
سال
سوابق درخشان
0
پیجر
فروخته شده
جلب
0
درصدی
رضایت مشتریان
0
مرتبه
پشتیبانی ارائه شده

توضیحات تکمیلی

پیجر یا فراخوان مشتری یکی از مناسب ترین و کاربردی ترین تجهیزات برای رستوران ها مخصوصا فست فود ها که دارای تعداد مشتری بالا می باشند و یا فضایی برای پذیرایی و انتظار مهمان ندارند.

شاید برایتان پیش آمده تا در رستورانی فیش تهیه نموده و منتظر اعلام شماره فیش باشید تا غذایتان را تحویل بگیرید که در این صورت مجبور هستید در نزدیکی رستوران گوش به زنگ اعلام شماره ها باشید. اما پیجر مشتری کار را بسیار آسان می کند و مشتری را آزاد گذاشته تا هر کجا که خواست منتظر حاضر شدن غذا بماند و تا توسط رستوران ، فراخوانی گردد.

معرفی وسایل جانبی پیجر

پیجر

دستگاهی کوچک و قابل حمل که پس از ثبت سفارش به مشتری داد میشود. در صورت تکمیل شدن خدمت و یا آماده شدن سفارش، کاربر با استفاده از نرم افزار و تعیین شماره پیجر، آن پیجر را فرا میخواند.

این دستگاه پس از فراخوانی، با استفاده از ویبره، ال‌ای‌دی و همچنین با تولید صدا، به مراجعه کننده آلارم آماده شدن خدمت و یا سفارش را اعلام میکند.

Main

به منظور ارسال داده‌ها از سمت کامپیوتر به پیجرهای همراه مراجعه کنندگان،  باید یک وسیله که از این به بعد آن را Main مینامیم به پورت USB وصل کنید. این دستگاه که در 2 مدل برد بالا و برد کم طراحی میشود ارتباطی 2 طرفه با پیجرها دارد و هر لحظه وضعیت آنها را مانیتور میکند و در برنامه تحت ویندوز نمایش میدهد.

Repeater

در اکثر مواقع، نیاز است که برد پیجر افزایش یابد، برای این منظور، نیاز است از Repeater و یا تکرار کننده استفاده شود.

شکل Repeater و Main دقیقا شبیه به هم است با این تفاوت که Repeater حتما نباید نزدیک سیستم کاربر باشد. اما باید در میدان دید Main باشد.

 

Charger Wireless

به دلیل کم مصرف بودن دستگاه پیجر و همچنین استفاده از باطری 1050mA و مهمتر از همه، سهولت کار برای کاربر از فناوری شارژ‌ بیسیم برای این مدل پیجر استفاده شده است.

با قرار گرفتن پیجر بر روی شارژر، عملیات شارژ شدن شروع میشود و روند اجرای عملیات شارژ در سیستم کاربر قابل مشاهده است.(این قسمت ادامه بیشتر توضیح داده خواهد شد.)

برای ادامه مطلب کلیک کنید