ویژگی های کشوی پول

کارایی بالا

دارای 4 خانه برای اسکناس و 5 خانه برای سکه

امنیت بالا

دارای قفل دستی

استحکام بالا

ریل پلاستیکی ، بدنه فلز مقاوم و قوی

با قابلیت

قابلیت جابجایی جداکننده های داخلی ، تقسیم به 3 قسمت کشویی و دارای رابط پرینتر RJ11
کشوی پول

دریافت کاتالوگ کشوی پول منشور سیمین

برای دریافت کاتالوگ روی لینک زیر کلیک کنید !
کشو پول

گارانتی و خدمات

کشوی پول منشور سیمین بدون گارانتی و پشتیبانی می باشد.

میزان رضایت مشتریان در حال حاظر

کشوی پول 93%
بیش از
0
سال
سوابق درخشان
0
کشوی پول
فروخته شده
جلب
0
درصدی
رضایت مشتریان
0
مرتبه
پشتیبانی ارائه شده

توضیحات تکمیلی

کشوی پول منشور سیمین

کشو پول شرکت منشور سیمین از دیگر محصولات با کیفیت و کاربردی گروه بزرگ منشور است، این مدل کشوی پول با کلیه ی چک ها و اسکناس های رایج در کشور سازگار بوده و کاربر را در نظم و نظام بخشیدن و مدیریت در کنترل پول های دریافتی از مشتریان کمک بسیاری می کند به همین علت در سوپرماکت ها، فروشگاه ها، رستوران ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

کشو پول جزئی از تجهیزات اصلی فروشگاهی می باشد . این وسیله جهت حفظ ایمنی پول از جهت جلوگیری از سرقت همچنین دسته بندی اسکناس ها و سکه ها و دسترسی آسانتر در جهت افزایش سرعت عملیات فروش مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه دارای یک پورت اختصاصی RJ11 جهت اتصال به فیش پرینتر یا صندوق فروشگاهی می باشد که با انجام هر فاکتور فروش دستور باز شدن کشو ارسال شده و کشو باز می گردد . علاوه بر این کشو پول می تواند توسط کلید مخصوص به خود نیز به صورت دستی باز شود.

عموما کشو های موجود در بازار ایران دارای 4 یا 5 خانه جهت قرار گیری اسکناس می باشند که کشوی پول شرکت منشور سیمین هم از همین مدل رایج در بازار ریالی می باشد .

کشو پول منشور سیمین دارای بدنه ساختمانی قوی و محکم از جنس فلز می‌باشد و با یک دستگیره فنری محکم نگه داشته می‌شود .

کشو پول  محفظه زیر صندوق فروشگاهی است که در آن پول نقد حاصل از معاملات نگه داشته می‌شود و معمولاً به محفظه‌هایی تقسیم شده است تا انواع اسکناس‌ ها و سکه‌ های مورد استفاده را به طور جداگانه به منظور شمارش آسان تر ذخیره نماید .

هنگامی که یک معامله که شامل پول نقد است به اتمام می‌رسد ، دستگاه ثبت یک شوک یا ضربه الکتریکی به یک سلونوئید می‌فرستد تا دستگیره فنری کشو را باز و بسته نماید.

این مدل کشو دارای یک دستگیره رها کردن دستی برای بازکردن کشو هستند . بیشتر کشوهای پول پیشرفته دستگیره دستی را بخاطر قفل سیلندری حذف کرده‌اند ، که نیازمند یک کلید هستند تا به صورت دستی کشو را باز نمایند .

ویژگی های کشوی پول :

  • دارای ریل پلاستیکی

  • دارای 5 خانه برای سکه

  • دارای 4 خانه برای اسکناس

  • دارای قفل دستی

  • جنس بدنه : فلز مقاوم و قوی

  • رابط پرینتر RJ11

  • قابلیت جابجایی جداکننده های داخلی و تقسیم به 3 قسمت کشویی